Způsob výuky od 4.1.2021 (mimořádná situace)

3. ledna 2021

Způsob výuky

Na základě pokynů MŠMT základní školy od 4. 1. 2021 přechází od 3. ročníků na distanční výuku (prezenční výuka bude pro 1. a 2. ročníky). Distanční výuka bude probíhat podle Dodatku ŠŘ – Vzdělávání distančním způsobem.

Distanční výuka je pro všechny žáky POVINNÁ. Neúčast musí být omluvena zákonným zástupcem.

Pokud se z technických důvodů nemůže žák distanční výuky zúčastnit, bude v kontaktu s vyučujícími prostřednictvím Bakalářů - Komens.

Osobní jednání se zákonnými zástupci ve škole proběhne jen ve výjimečných - nezbytných případech. Upřednostňovat budeme on-line komunikaci.

Po dobu distančního vzdělávání bude školní psycholog k dispozici kdykoliv na telefonu 604 651 097 nebo na e-mailové adrese: capka.pav@gmail.com.

Přiložené soubory