Podpora výuky

29.4.2020

Vážení rodiče,

veškeré podpůrné pomůcky a návody budeme posílat prostřednictvím aplikace Komens v elektronické žákovské knížce. Pokud by se vám vyskytly potíže s otevřením EŽK, vyzkoušejte i jiný prohlížeč (Gooogle Chrome, Edge, ...). Přetrvávající problém nahlaste na kontaktní mail zastupce@zsnammiru.kojetin.cz . Správce ICT provede nápravu a bude vás zpětně nformovat.

Obracíme se na rodiče s žádostí o zpřístupnění EŽK dětem (nemají zvláštní žákovský přístup), aby mohly získat dostatek informací k zadávaným úkolům.

Současně sledujte pravidelně i zprávy podávané v Komensu (levý panel Komens - Přijaté zprávy), kde se budou objevovat aktuální novinky.

V současnosti pracujeme na formách ověřování získaných nebo procvičených dovedností tak, aby byly přístupné všem uživatelům elektronické žákovské knížky. Jakmile si ověříme jejich funkčnost, seznámíme vás s detaily.

Případné problémy s úkoly můžete nahlásit správci ICT přes Komens (vyberte ředitelství nebo Šípek) a bude vám operativně poskytnuta nezbytná pomoc a podpora.

U propojených účtů se objevil problém tam, kde je nastavené trvalé přihlášení. Potom propojení profilů nepracuje korektně. Zatím, do odstranění problému autory aplikace, platí tato pomůcka doporučená dodavatelem.

Věříme, že se nám společně podaří úspěšně zvládnout tuto situaci a po skončení těchto opatření v klidu navázat na normální výuku ve škole.

Příjemný zbytek dne.

Přiložené soubory